ZpětÚvod O nás

Inzerujeme nemovitosti od fyzických osob. Se vším vám pomůžeme!

Vážně je prodej nemovitostí taková španělská vesnice, jak nám tvrdí realitní makléři? Je to taková věda, která zájemce a prodejce přijde na desítky tisíc? My si myslíme, že ne. Víme, jak to chodí. Jsme tu pro to, aby inzerce byla úspěšná a smlouvy napsané ťip ťop

Realitní trh je prostor velkolepý, a tak se v něm jistě najde místo pro realitní kanceláře i pro individuální prodej. Ještě před rokem 2000 tu existovaly jen malé RK a velcí hráči se na trhu objevili až posléze. Proto věříme, že to dokážete sami, s naší malou pomocí. Když to šlo tenkrát, tak proč ne teď.

Jak vám pomůžeme

Za 10 let působení v realitní kanceláři jsme pochytili leccos. Rozhodli jsme se vzít si z toho to dobré a zkombinovat to s alternativním způsobem prodeje. Proto vám zajistíme inzerci na nejúspěšnějších elitních serverech podle prestižního monitoringu NetMonitor. To nikdo kromě realitních kanceláří nemá! K inzerci připočtěte ještě šikovné služby – tvorbu smluv pro prodej, koupi i pronájem nebo pomoc s inzeráty a nafocení, a výsledek je na světě. Levněji a bez nátlaku.

Inzerovat u nás můžete, ať už chcete prodat vilu v samotné matičce Praze, nebo máte krcálek po babičce v Nové Vsi u Brna. Působíme totiž celorepublikově a nikoho neodmítneme. Máme navíc nasmlouvané služby v jednotlivých regionech, takže jestli chcete svou nemovitost nafotit, vyšperkovat inzerát nebo domluvit financování, není problém.


 Už víc než 10 let pozorujeme, co se na trhu realit u nás děje, a tak víme, kde co popostrčit, aby se všechno povedlo. Nenechte se vystrašit, že to sami nezvládnete.


Proč do toho s námi jít

  • Nabízíme spojení alternativního prodeje a know-how realitek. Jsme na stejných inzertních médiích jako největší realitní kanceláře.
  • Inzerce je na naše telefonní číslo a jméno. Vyhnete se proto dotěrnému volání makléřů. Ty neosvědčené rovnou vyřadíme a ty slibné vám předáme, abyste mohli jednat spolu.
  • Připravíme vám i smlouvy pro prodej, pronájem i koupi.
  • Zajistíme vám i doplňkové služby, jako je úschova a bezpečné vyplacení peněz. Přímo spolupracujeme s bankami.
  • Na prodej i koupi máte tolik času, kolik potřebujete – nikdo na vás nebude tlačit se snížením ceny a rychlým prodejem.

Víme, že to dokážete

Jste na vážkách, jestli dokážete svou nemovitost ukázat zájemcům jako otřelý realiťák? Nebojte se. Kdo o svém domě nebo bytě ví víc než ten, kdo ho vlastní? Víte, jak tu jezdí MHD, jestli jsou okolo školy, obchody a jací jsou sousedé? Pak už teď víme, že se vám to povede.

Náklady za všechny naše služby jsou průměrně 5-10 tisíc. To je o hodně méně, než kolik dáte realiťákovi v nablýskaném fáru. A se stejným výsledkem. Desítky tisíc ušetřených za provizi radši utraťte za něco, co vám udělá radost. Třeba za dovolenou!


Nechte si na e-mail zasílat zajímavosti a novinky ze světa realit

© 2020, PROKUBU – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Mapa stránek

Nahoru ↑